среда, 25 февраля 2015 г.

«День Героїв Небесної Сотні»

 Простіть нас, хлопці, час не повернеш…
                                                 Бо це не з книги вирвана сторінка…
                                                 Душа болить чи плаче? І ми теж…
                                                  І з нами плаче ненька – Україна!
В  Хмільницькій  районній  бібліотеці для дорослих   представлено виставку – реквієм «Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану в небо». 
      На засіданнях любительського обєднання «Читацьке коло» пройшли обговорення  книг  «Небесна сотня»,  «Герої не вмирають: рядки народжені війною та революцією»  О.Побережного,  «Голосом Майдану», «Обираючи свободу»  авторка нової книги Анжела Веремій.
  В сільських бібліотеках районну  пройшли уроки патріотизму та мужності: «З Україною в серці», «Герої поруч з нами», «Небесна сотня в вирій полетіла». Оформлені  книжково – ілюстративні виставки, перегляди літератури: «Одна країна  - одна доля», «За правду, за народ, за Україну», «У нас єдина мета  - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи», «Новітні герої України ... Єднайся Північ, Південь, Захід, Схід! Єднаймось браття українці!», «Майдан - наша  трагедія і гідність», оформлені  фотостенди «Герої не вмирають, вони вічно живуть серед нас», «Небесна сотня: герої, які змінили хід історії». 
Сільська бібліотека с.Вишеньки  в ЗОШ І - ІІІ ст. провела  урок  пам'яті  «Небесну Сотню вже зустріли небеса» та було  представлено  перегляд періодичних видань "Їм у віках судилося безсмертя..."   
 Куманівецька сільська бібліотека для учнів 8 - 9 класів ЗОШ І-ІІІ ст.. провела виховну годину «Вони за те злетіли в небо, щоб в мирі й в щасті ми жили», в бібліотеці оформлена виставка – пам'ять «Герої Небесної сотні».
В Інтерет – центрах бібліотек сіл: Вишенька, Соколова, Лозна, Скаржинці, Уланів  організовано перегляд  документального фільму "Небесна Сотня" із циклу "Зима, що нас змінила» та  відео - перегляд документального фільму «Революція гідності».
   20 лютого на центральній площі міста Хмільника відбувся пам’ятний захід «Герої не вмирають», учасниками якого стали керівники району та міста, депутати районної та міської рад, учнівська молодь, представники трудових колективів, жителі міста та району, духовенство та ЗМІ.

Комментариев нет:

Отправка комментария