пятница, 2 октября 2015 г.

Роки людині до лиця.

У перший день жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день ветерана та людей похилого віку.
У сільській бібліотеці с. Качанівка діє  акція «Книга додому» -  книга, яку приносять бібліотекарі пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни і всім тим, які не мають можливості завітати до бібліотеки.
В цей день в Качанівській сільській громаді також не забули привітати ветерана війни та праці Шеремету Василя Яковича. Бібліотекар Кісіль І.Є, учні школи Літинська О., Федонюк А.  та художній керівник будинку культури Кісіль О.Ю. завітали в гості з подарунками та найкращими побажаннями здоров’я, добра, злагоди. Василь Якович радо зустрів гостей, поділився спогадами про своє нелегке життя, адже йому вже 89, багато довелось побачити і пережити на віку.        
Необхідно залучати ці верстви населення до книги, зважаючи на їх стан здоров’я. Книга має унікальну здібність - вона лікує людські душі та тіла. В усі часи люди помічали позитивний вплив книги на здоров’я та настрій  людини, особливо, якщо це тяжко хвора людина. В нашій свідомості книги - це перш за все накопичувач та зберігач знань, що передають духовні традиції, культуру, мистецтво від покоління до покоління, з’єднуючи людей різних часів та народів за допомогою слова.


Комментариев нет:

Отправка комментария